Наші пріоритети

Стратегія розвитку і мета

Метою нашої команди є створення на ринку України не просто девелоперської компанії. Метою є створення комплексної, організованої, багатофункціональної структури. Структури, завдяки якій кінцевому споживачеві не потрібно буде шукати девелопера, потім ремонтників, дизайнерів, меблевиків, ріелторів, посередників і т.ін. Чим довший цей ланцюг – тим більше грошей Ви будете віддавати. Натомість наш кінцевий споживач повинен отримувати найкраще, при мінімальній кількості дорогоцінного часу, витраченого ним. Клієнт заслуговує отримати максимальний пакет послуг за свої гроші, в який би входив індивідуальний вибір потреб, варіантів, виглядів, бажань, кольорів, сервісів, можливостей. Справа нашого клієнта – це не зайвий клопіт, а максимальний комфорт і зручність. І наша робота полягає в тому, аби в кожному куточку України кожен громадянин міг скористатися нашим сервісом, і стати власником не просто квадратних метрів – а нерухомості під брендом WallStreetGroup. Брендом, який об’єднує успішних людей в Україні і за її межами. Цей бренд ми створюємо разом з Вами, і разом інвестуємо в нього не лише гроші, але й працю, досвід, репутацію, розум, серце і душу.

Підтримка учасників АТО

В ситуації, в якій опинилась наша країна, було б злочином бути осторонь даних процесів. Усвідомлюючи це, керівництво компанії прийняло стратегічне рішення підтримувати учасників АТО на передовій, допомагати гуманітарною допомогою, іншими засобами, перелік яких досить широкий. Більше того, керівництво Wallstreetgroup дає змогу нашим захисникам і героям, які повернулися з передової, працювати в компанії на різних посадах, в тому числі і на керівних. Таким чином ми відбудовуємо нашу країну не на словах а на діях, як фізично, так і соціально. Додатково у комплекс благочинних заходів входить допомога всім незахищеним верствам населення, починаючи від інвалідів або звичайних пенсіонерів, закінчуючи дітьми з неблагополучних сімей або тих, які залишились без батьківської опіки. Не одноразово було перераховано кошти на будівництво храмів, як вияв поваги до духовної складової. Наші вклади в дане питання оцінені не одним благочинним фондом, співорганізаторами яких ми є.

Відгуки учасників АТО

 • Звінський Андрій

  Повернувшись з зони АТО я зустрічав мало власників підприємств або державних структур, які б охоче відчиняли для мене свої двері або пропонували підтримку. А зі сторони керівництва Wallstreetgroup я цю підтримку відчуваю постійно, більш того співпрацюю з окремих питань.

 • Каменецький Максим

  На війні ми виправляли помилки дуже великою ціною. Висловлюю подяку керівництву  Wallstreetgroup за те, що тепер я є одним з директорів і можу особисто робити вклад в організацію гідної, чесної і плідної праці багатьох людей, впливати на створення робочих місць, відраховуючи податки в бюджети різних рівнів і створюючи відмінний кінцевий продукт.    

 • Климків Назар

  Без підтримки благодійних організацій і окремих волонтерів на передовій знаходитись неможливо. Особисто я хочу висловити слова подяки керівництву  Wallstreetgroup, за ту допомогу, яка була надана мені як солдату під час служби і як громадянину після її завершення.

 • Янда Олег

  На війні все руйнується вщент. Не витримує ні залізо ні бетон. Руйнувати завжди легше, ніж будувати. Дякую керівництву Wallstreetgroup за те, що зараз як бригадир я маю змогу не тільки обороняти свою країну, але й будувати її для своїх нащадків, своїми ж руками.

Здоровий Образ Життя

Одним з наших головних завдань є оздоровлення нації в контексті будівництва нерухомості. Тому ми плануємо при проектуванні кожного нового об'єкту обов'язково будувати разом з ним різні спортивні споруди, майданчики, ігрові поля, або цілі комплекси. Окремим напрямком Wallstreetgroup є будівництво серії нерухомості з оздоровчою спрямованістю, флагманом якої буде наш апартамент готель в самому серці Трускавця. В кадровій політиці ми також притримуємось пріоритету на оздоровлення колективу  і проводимо корпоративні змагання з різних дисциплін. В планах - меценатство змагань з різних видів спорту в регіоні, області а зрештою і на загальнодержавному та міжнародному рівнях, спонсорство різноманітних спортивних акцій і заходів. Адже відсутність здоров'я - це задача, яку необхідно вирішувати разом.