Вигідно

Гроші повинні працювати, а мета усіх свідомих громадян не тільки зберегти свої кошти, але  й примножити їх для себе і своїх нащадків. Калькуляція, яку команда наших економістів проводила нещодавно, наводить на роздуми не тільки наших клієнтів, але й пересічних громадян. Протягом останніх трьох років перелік можливих сфер інвестування зароблених грошей знизився наполовину, ризики виросли вдвічі, а гарантій практично ніхто не надає. Перспектива «ховати гроші у панчоху» давно нікого не вабить, а довіра до національної валюти, нажаль, залишає бажати кращого. Лише за останні три роки кількість банків, які не витримали економічної ситуації і збанкрутіли, збільшилася і становить 50 % (із 180 банків, які існували раніше, функціонують лише 90, і тенденція не йде на спад). Тому інвестування в нерухомість стає чи не єдиним варіантом для свідомого інвестора. Збалансованість наших цін, завдяки професійним розрахункам нашої команди, просто вражає. Окремим флагманом інвестиційного пакету нашої компанії виступає апартамент готель (найкращий інвестиційний проект  загальнодержавного і міжнародного значення), який не тільки збереже Ваші кошти, але й збільшить їх у багато разів за дуже короткий термін.

Престижно

Статус – це те, що характеризує Вас без зайвих слів. Жити в квартирах, вікна яких виходять на забруднені, жваві перехрестя вже давно не статусно, якими фешенебельними, ергономічними і функціональними вони б не були.  Мати нерухомість клубного типу (котеджі), з окремим входом і максимальною кількістю функціональних вигод – інша справа. Це статусно у всьому цивілізованому світі, де люди працюють у серці мегаполісу, а живуть на його околицях. А бути власником апартаментів в найбільшому апартамент-готелі на курорті світового значення – це інший рівень і новий щабель ставлення до себе і своєї справи. У той час, коли Ви вирішуєте свої справи у місті , апартаменти працюють на Вас і заробляють капітал. Коли Ви втомились і захотіли відпочити – Ви приїжджаєте на курорт у найкращий апартамент готель Західної України, де  ціла система персоналу, сервісів, відпочинково – оздоровчих заходів і засобів, SPA-зони, ресторани, спортзали, кафе, кінотеатри, басейни і багато іншого до Ваших послуг. Це статус. Це престиж.

Здорово

На тривалість і якість нашого з Вами життя впливають три фактори: генетика, екологія та спосіб життя. Якщо на генетику ми вплинути не можемо, то решту факторів ми в силах покращити. Саме тому, для будівництва наших проектів ми обираємо екологічно чисті території. А що стосовно способу життя, то за допомогою комплексу заходів і засобів ми сприяємо оздоровленню наших дорослих клієнтів і забезпеченню правильного розвитку їх дітей. Саме тому, на кожному об’єкті передбачено відпочинкові зони, лаунж-зони, зони барбекю, спортивні майданчики, фізкультурні об’єкти, зони для прогулянок і різного виду відпочинку. Або, як у випадку апартамент – готелю, будуємо окремі  великі комплекси, направлені на оздоровлення і відпочинок. 

Мальовничо

Місця, у яких буде розташовано кожен окремий об’єкт Вашої майбутньої нерухомості  ми не просто обираємо за принципом «будуємо там, де є можливість». Це ціла концепція, що має напрямок «зеленого  будівництва», це кропітка робота багатьох членів нашої команди, результатом якої, в кожному окремому випадку, є вигляд з Вашого вікна, краєвиди, від яких захоплює дух, повітря, від якого перехоплює подих, краса, від якої радіє око – це дорожче за гроші. 

Доступно

Відповідно до критерію «ціна – якість», ми можемо запропонувати безліч варіантів найвибагливішим клієнтам. До прикладу, лінія класу житла, яке ми будуємо, розпочинається від EconomClass (який тільки звучить так),  а функціональністю і комфортом нічим не поступається житлу, схожому за параметрами на колишні  люкси або напівлюкси. Ціна на таке житло від 8500 гривень за один метр квадратний. Клас StandartPlus- це вже поєднання сучасних технологій та додаткових можливостей (власні тераси на даху, лаунж-зони, зони барбекю та ін.), ціна на які майже не  відрізняється за попередні пропозиції. До прикладу, комфортабельні котеджі, в 15-хвилинній доступності до центру міста, з чудовим краєвидом і мальовничою місцевістю, в екологічно чистому районі, Ви зможете придбати за ціною квартири середньої вартості на вторинному ринку. А що стосується варіантів класу Comfort або Lux від нашої компанії, то це спеціальні пропозиції, аналогів яким нема не тільки у Львівському регіоні, а,  можливо,  і в жодному з регіонів. Більше того,  гарантії відносно повернення своїх інвестицій (якщо мова йде про апартаменти) Ви отримуєте обов’язково.

Надійно

Усі матеріали, які використовуються під час будівництва наших об’єктів сертифіковано, гарантовано їх безпеку для життя і здоров’я людей, тварин і довкілля. Більше того, ми використовуємо лише сучасні будівельні матеріали, які перевершують технічні характеристики звичних аналогів. Усе це можна перевірити, якщо завітати  до нас на будівництво в саме «серце» роботи. Наші спеціалісти і менеджери із задоволенням проведуть Вам екскурсію, щоб Ви побачили на власні очі процес будівництва і відчули дух, у якому споруджується Ваше житло.

Безпечно

Сьогодні великою задачею є пошук місця для Вашого залізного коня, адже авто або інший транспорт вважається майже членом родини. Хороший власник завжди доглядатиме за своїм авто, щоб воно якнайдовше йому слугувало. Безпека у цьому випадку теж відіграє значну роль. Саме тому ми споруджуємо паркомісця безпосередньо в комплекті з житлом, окремо або неподалік (в залежності від об’єкту).

Ергономічно

Що стосується саме планування житла, маємо новий тренд, який прийшов до нас із заходу – це Smart-квартири. Якщо бути більш точним – це раціональне використання простору, іншими словами – ергономічність житла. Наша команда в обличчі архітекторів, інженерів, проектантів і будівельників завжди при плануванні і спорудженні житла користується правилом «ставити себе на місце клієнта». Тобто планування настільки продумане і наперед розраховане, що власникам житла можна лише позаздрити. Зручність, у якій Ви будете мешкати, просто королівська. І якщо Smart-квартири мають в основному невеликі розміри, то наші квартири і котеджі мають досить велику площу (до 170 м.кв.), при цьому ергономічністю їм не поступаються.

Патріотично

Усі об’єкти споруджуються із використанням матеріалів, здебільшого, національного виробника (окрім невеликої групи позицій). Тому ми не тільки створюємо робочі місця безпосередньо, але й покращуємо економіку інших підприємств, чим робимо великий внесок в економіку держави в цілому.  Ви, як наші клієнти, при купівлі житла, стаєте безпосередніми учасниками цього процесу.

Спортивно

Ще один новий тренд – це здоровий спосіб життя, що є однією з концепцій, яку ми врахували у стратегії нашого розвитку. Тому чи не на кожному об’єкті, спеціалістами, з відповідною освітою, закладено спортивні майданчики, поля для спортивних ігор, зони для прогулянок, бігові доріжки тощо. Що стосується апартамент готелю, то тут передбачено цілий комплекс спортивних об’єктів.

Лояльно

На думку наших аналітиків, більшість людей не робить ремонт власноруч, оскільки це важко фізично і забирає багато часу, який Ви б могли використовувати по-іншому. Як власник житла, яке ми пропонуємо по замовчуванню з ремонтом нульового циклу, Ви маєте можливість отримати цілий спектр додаткових сервісів та послуг (дизайн інтер’єру, виготовлення меблів на замовлення, виконання будь – яких ремонтних робіт і оздоблення Вашого нового житла) на Ваш смак.

Нестандартно

Зони барбекю – це ноу-хау, яке ми вводимо у моду в нашому регіоні. Оскільки більшість наших об’єктів будується  у стилі Hi-tech, дахи бажано використовувати раціонально і функціонально. Тому цікавим рішенням стало спорудження на них різного роду відпочинкових зон (залежно від кожного проекту окремо) під відкритим небом. Чисте повітря, краєвид, небо, приємна музика, смачна їжа, шезлонги, барбекю – це все у Вас вдома і задля Вашого комфорту і зручності.

Унікально

Унікальність наших пропозицій коротко можна окреслити наступними критеріями:

  • унікальні проекти за якими ми будуємо (схожих не існує);
  • унікальна ціна, яку ми пропонуємо (методика розрахунку новітня, нею користуємося тільки ми);
  • унікальні спеціальні пропозиції (використання простору на дахах під лаунж – зони і зони барбекю та ін.);
  • унікальні місця, де ми будуємо (важко знайти місця більш мальовничі, ніж ті, на яких зводяться наші проекти).
Благородно

Віддаючи – здобуваєш. Усвідомлюючи цю істину ми не забуваємо про допомогу тим, хто її потребує. Керуючись цим правилом, певну частину доходів ми віддаємо на благочинність. Саме тому Ви долучаєтесь не тільки до розбудови економіки, але й робите значний соціальний внесок при купівлі  нерухомості саме у нас.

Акції

Ми принципово відмовились від використання «надутих знижок» або інших сумнівних акцій, які проводяться з метою «за будь-яку ціну затягнути клієнта». Команда досвічених маркетологів до кожного конкретного об’єкту підготувала такі умови, вигоди і «фішки», які фактично не використовуються жодними компаніями. Кожний окремий об’єкт є абсолютною і розумною інвестицією. Тому ми вважаємо, що конкурентів у нас немає, а зацікавленість і висока оцінка переваг, зі сторони клієнтів, завжди будуть на дуже високому рівні. Не дарма слоган компанії і звучить: «Інвестуємо разом». Ну і звичайно, ми не забуваємо про подарунки.

Розумно

Більшість наших клієнтів – це представники середнього і великого бізнесу, представники ІТ-індустрії, інвестори, представники високотехнологічних і розвинених сфер, іноземці. Тобто нашою цільовою аудиторією є люди, які звикли міркувати і робити обдумані вчинки. Тому ми впевнені, що серед вищевказаних переваг Ви оберете ті, які підходять саме Вам і Ваш вибір буде правильним.